Volvo XC90

Velké. Výrazné. Krásné.

Již za 6 měsíců může být vaše*

* Čas dodání závisí na konkrétní specifikaci vozu. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Objednávka testovací jízdy

* Požadované údaje

Zadejte vaše jméno.
Zadejte vaše příjmení.
Zadejte váš e-mail.
Zadejte váš telefon.

Výběr autorizovaného prodejce Volvo Car *

Ochrana osobních údajů

Volvo Car Czech Republic s.r.o. bude uchovávat a zpracovávat Vaše osobní údaje v souladu s Informačním sdělení

Volvo Car Czech Republic s.r.o. bude rovněž sdílet Vaše osobní údaje s Vámi vybraným prodejcem za účelem zpracování vaší žádosti a následných kroků.

Pokud souhlasím, aby mne vybraný prodejce a Volvo Car Czech Republic s.r.o. informovali o novinkách, akcích a nabídkách automobilů Volvo, zaškrtnu jeden nebo více informačních kanálů; svůj souhlas mohu kdykoli odvolat e-mailem na czinfo@volvocars.com.

Odesláním této žádosti souhlasíte se zpracováváním Vašich údajů pro účely zpracování žádosti.

Volvo XC90

Volvo XC90 je ryzím ztělesněním skandinávského luxusního 7 místného SUV.

Je ideálním společníkem pro pracovní záležitosti i pro chvíle odpočinku a zábavy.

Mezi jeho přednosti patří mimořádná elegance, prostornost a chytrá konektivita s integrovaným systémem Google.

Volvo XC90

Více energie, méně emisí.

Více energie a méně emisí zajistí mild hybridní dieselový motor, rekuperující energii vznikající při brzdění, kterou ukládá do 48V akumulátoru.

Díky možnosti využívat takto získanou energii dochází ke snížení spotřeby paliva i množství emisí ve výfukových plynech.

Balíček digitálních služeb

Balíček digitálních služeb v ceně

Vaše pohodlí během jízdy zajistí balíček integrovaných digitálních služeb, který obsahuje plně integrovanou nejlepší navigaci ve své třídě Google Maps, vyspělého hlasového asistenta Google Assist a stále se rozšiřující nabídku aplikací specificky vyvinutých pro využití ve voze z nabídky Google Play.

Volvo Cars aplikace do Vašeho chytrého telefonu nabízí služby, které Vám zjednoduší každodenní život a pomohou Vám využít Vaše Volvo na maximum. Aplikace nabízí informace, manuály, zákaznickou podporu, vzdálené ovládání a monitorování podporovaných funkcí vozu.

A to vše je Vám k dispozici vč. předplatného na 4 roky a potřebného datového přenosu vozu v ceně, zahrnujícího také aktualizace SW vozu vzdáleným přístupem (OTA, Over-the-Air).

Asistovaná bezpečnost

Asistovaná bezpečnost. Součást naší DNA.

Asistovaná bezpečnost je a vždy byla součástí naší DNA.

Pokročilé asistenční systémy řidiče (ADAS) standardně nabízí největší balíček podpůrných a bezpečnostních funkcí na trhu. Počínaje systémem pro předcházení a zmírňování kolizí s funkcí automatického brzdění, přes systém monitorující mrtvý úhel s podporou řízení varující před křížením cesty jiným vozidlem během couvání až po adaptivní tempomat ACC vč. asistenta pro jízdu v kolonách a Pilot Assist poslední generace, který jemnými zásahy do řízení udržuje vůz ve střední části jízdního pruhu.

Stránky vozu Volvo XC90

Pro další informace můžete navštívit stránky vozu Volvo XC90.

Zjistit více