Vzrušující novinky ze světa Volvo, které byly uvedeny na Frankfurtském autosalonu
Volvo
Čtyřválcové motory Volvo Drive-E
Vážený pane, Vážená paní,

Je nám potěšením podělit se s Vámi o vzrušující přehled novinek Volvo, které byly oficiálně představeny minulý týden na Frankfurtském autosalonu. Naší hlavní chloubou jsou nové čtyřválcové motory Drive–E nabízející snížení emisí CO2 až o 30%, které je doprovázeno zvýšením výkonu. Výroba těchto motorů bude zahájena uprostřed listopadu letošního roku. Dále nahlédneme do budoucnosti s novým Volvem Concept Coupé, které nám prozradí, jakým směrem se bude ubírat design příští generace našich vozů.

Mimo to Vám tento měsíc přiblížíme výsledky německé studie J.D. Power 2013, ve které jsme se umístili na vedoucí pozici a seznámíme Vás s dalšími milníky Volvo na poli bezpečnosti. Veškeré naše inovativní technologie jsou navrženy za účelem vytvoření lepší nabídky pro naše fleetové zákazníky, zajištění plné spokojenosti řidičů a snížení celkových provozních nákladů.
Snížení emisí CO2 až o 30%

Nová rodina čtyřválcových motorů Volvo Drive–E se může pochlubit snížením emisí CO2 při současném zachování výkonu, který je běžně spojován se šesti- nebo osmi- válcovými motory.

Například Volvo S60 s novým motorem D4 a manuální převodovkou nyní produkuje emise CO2 pouhých 99 g/km (-13%) a zároveň nabízí výkon 181 (+11%) koní.

Technologie vstřikování i-Art pro naftové motory, se kterou Volvo slaví celosvětové prvenství, nabízí rozptyl výkonu od 120 do 230 koní, přičemž ve srovnání s motory o stejných parametrech umožňuje snížení emisí CO2 o 10 až 30%. Díky ní se budou řidiči vozových parků více usmívat a provozovatelé se dočkají snížení emisí a nákladů za spotřebované palivo.

Nová 8-stupňová automatická převodovka pro maximální jízdní komfort řidiče.

Nyní budou mít Vaši řidiči vždy zařazen ten správný převodový stupeň pro získání optimální odezvy motoru a ovladatelnosti, což jim zajistí plynulý jízdní zážitek a Vám zase snížení provozních nákladů.

Kompletní informace o motorech Drive–E
  Volvo Concept Coupé Úžasné Volvo Concept Coupé Vás nechá nahlédnout do budoucnosti, ve které uvidíte, jak budou naše vozy v příštích generacích vypadat, přičemž se také jedná o první prototyp využívající novou modulární platformu Volvo SPA (Scalable Platform Architecture).

"Perfektně se zde snoubí unikátní přístup Volvo zaměřený na člověka se snahou promítnout do designu co nejvíce emocí." Thomas Ingelath, Ředitel oddělení pro design ve společnosti Volvo Cars.


Více informací naleznete zde

Volvo dopadlo nejlépe v německé studii J.D. Power 2013

Volvo opět zvítězilo nad domácími prémiovými konkurenty a stalo se nejoblíbenější značkou v průzkumu německých majitelů vozů.

Přečtěte si více

Prodán jeden milion vozů Volvo s inovativní funkcí automatického brzdění

Přelomový automatický brzdový systém od Volva byl při nezávislém testování shledán jako schopný snížit pravděpodobnost vážného zranění při nárazu zezadu až o 64%.

Přečtěte si více

Přehled nových bezpečnostních technologií pro příští generaci Volva XC90

Během léta jsme se podělili o některé budoucí bezpečnostní funkce jako je např. Systém detekce chodců v noci.

Přečtěte si více

Společnost Volvo Cars získala oprávnění zahájit výrobu v Číně

Ve čtvrtém čtvrletí roku 2013 začne v čínském Chengdu sériová produkce vozů Volvo pro čínský trh.

Přečtěte si více
Další mezinárodní ocenění pro Volvo V40

Průkopnické Volvo V40 okouzlilo celý svět a sklidilo množství ocenění:
- Fleetové auto roku ve Francii (L'Automobile & L'Entreprise)
- Belgické a nizozemské firemní auto roku (Alphabet)
- Ocenění za celosvětovou inovaci 2013 pro Systém detekce chodců (NCAP).

Více informací o cenách Global NCAP naleznete zde
Volvo V40

Doufáme, že jste si náš přehled novinek užili.

Bude nám potěšením setkat se s Vámi osobně a poskytnout Vám více informací o budoucím směřování společnosti Volvo. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu klara.skalova@volvocars.com.

S pozdravem,

Klára Skálová
Fleet Sales Manager
Volvo Auto Czech
Jak kontaktovat společnost Volvo

Navštivte internetové stránky Volvo Cars Fleet | Napište nám email

Volvo Auto Czech, V Oblouku 731, 252 43 Průhonice

Facebook Youtube
Volvo

Vydává registrované sidlo: Volvo Car Corporation, SE 405 41 Gothenburg, Sweden