obrazek Nové Volvo V40 Cross Country
Odhaleno v Paříži
obrazek Vážená paní, vážený pane,

Na Pařížském autosalonu 2012 byla společně s Volvem V40 R-Design představena i další novinka značky, Volvo V40 Cross Country.

V tomto oběžníku se zaměříme na vzrušující nové modely a zároveň i na nepřetržitý vývoj technologií, díky kterému můžeme Vašemu mezinárodnímu vozovému parku nabídnout ta nejdynamičtější a nejvyspělejší vozidla.

Již jste viděli fantastické výsledky, kterých dosáhlo nové Volvo V40 v testech Euro NCAP? Přečtěte si níže uvedený článek, máme ten nejbezpečnější vůz, jaký kdy prošel testy Euro NCAP!
obrazek
obrazek

Zbrusu nové Volvo V40 Cross Country

Volvo V40 Cross Country představuje unikátní spojení praktické houževnatosti a výrazné elegance, které je na tak vysoké úrovni, že se tento model Cross Country řadí do prémiové části segmentu C.

"Volvo V40 Cross Country je navrženo pro ty, kteří chtějí vnést do svých každodenních životů špetku dobrodružství", říká Lex Kerssemakers, Senior Vice President Product Strategy & Vehicle Line Management ve společnosti Volvo Car Corporation. "Pokud přijde na jízdní dynamiku, V40 Cross Country je připraveno utkat se se sportovnějšími konkurenčními modely. Může se totiž pochlubit atraktivním prolínáním sportovnosti a komfortu." V kombinaci s motorem D2 se může V40 Cross Country (115 koní) pochlubit emisemi CO2 pouhých 99 g/km - což je nejlepší hodnota v dané třídě.

Více informací o Volvu V40 Cross Country
obrazek

Zbrusu nové Volvo V40 je nejbezpečnějším vozem, který kdy prošel testy Euro NCAP

Zbrusu nové Volvo V40 je nejbezpečnějším vozem
Volvo V40 dosáhlo v nárazových testech Euro NCAP nejvyššího pětihvězdičkového hodnocení. Celkový výsledek je tím nejlepším, který kdy byl v tomto institutu zaznamenán.
obrazek
obrazek obrazek
Představení nového Volva V40 R-Design v Paříži

"Volvo V40 R-Design je agilní a citlivě reagující vůz, který je zábava řídit. Podvozek poskytuje řidičům z řad nadšenců pocit totální kontroly nad vozidlem", říká Peter Mertens, Senior VP R&D ve společnosti Volvo Car Corporation.

Prohlédněte si R-Design
obrazek obrazek
Nižší emise CO2 pro Volvo XC60

U motorů D3 a D4 modelu Volvo XC60 s manuální převodovkou byly sníženy emise CO2 o 10g, ze 149g na 139g CO2/km. A to je pro mnoho vozových parků skvělá zpráva, protože nyní bude tento model odpovídat jejich politice hned ve dvou motorových verzích.

obrazek obrazek
Prodáno prvních 1 000 vozů Volvo V60 Plug-In Hybrid

Po úvodním prvním 1 000 vozů pro modelový rok 2013 se produkce Volva V60 Plug-in Hybrid zvýší na 5 000 vozů pro modelový rok 2014. V60 je celosvětově prvním Plug-in Hybridem s naftovým motorem.

Přečtěte si více
obrazek obrazek
Jedinečné výsledky V40 v Euro NCAP

"Fantastické výsledky. Jsme velmi hrdí, že můžeme zákazníkům nabídnout jeden z celosvětově nejbezpečnějších vozů, díky kterému jsme udělali jeden z nejdůležitějších kroků k našemu cíli na poli bezpečnosti, jehož splnění jsme stanovili na rok 2020, říká Thomas Broberg, Senior Technical Advisor Safety.

Přečtěte si zprávu
obrazek
obrazek
Doufám, že Vás nejnovější aktuality ze světa Volvo zaujaly a těším se na naší diskuzi o výhodách, které nabízí naše vozy Vašemu vozovému parku.
Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte mě prosím na emailu kskalova@volvocars.com.

S pozdravem,

Klára Skálová
Fleet Sales Manager
Volvo Auto Czech
obrazek
obrazek Jak kontaktovat společnost Volvo

Navštivte internetové stránky Volvo Cars Fleet | Napište nám email

Volvo Auto Czech, V Oblouku 731, 252 43 Průhonice

obrazek
Vydává registrované sidlo: Volvo Car Corporation, SE 405 41 Gothenburg, Sweden

obrazek